Tek kullanımlık Yemek Masası Örtüsü « Dekorasyon | Dekorasyon Haberleri | Ev Dekorasyon | Mobilya
Buradasınız: Ana sayfa - Ev Dekorasyonu - Tek kullanımlık Yemek Masası Örtüsü

Tek kullanımlık Yemek Masası Örtüsü

Sponsor LinkEvlerde ve toplu yemek yenebilen, restaurantlar, piknik organizasyonları, fabrika yemekhaneleri, hastane yemekhaneleri, okul yemekhaneleri, düğün organizasyonları, sünnet organizasyonları, düğün salonları, şirket yemekhaneleri ve şirket piknik mangal organizasyonları, kamu kurum ve kuruluşları yemekhaneleri, belediye yemekhaneleri, belediye toplu yemek organizasyonları, belediye iftar çadırları, toplu iftar organizasyonları, mangal partileri, grill partileri, yaşgünü ve doğum günü partileri, mezuniyet partileri, mezuniyet piknik organizasyonları, üniversite yemekhaneleri, öğrenci yurdu yemekhaneleri, kuran kursu yemekhaneleri, aşevi yemekhaneleri ve organizasyonları, iç ve dış mekanlarda sıvı geçirmezliği ile estetik ve pratik bir üründür.

Sponsor bağlantılar

Tek kullanımlık masa örtümüz, Kumaş örtülere göre yıkama-ütüleme gibi işlemler ve dolayısı ile deterjan masrafı gibi masraflara gerek kalmadan kullanılabilecek ekonomik bir üründür.

Standart desenler mevcut olduğu gibi, Firmalar tarafından üretilen Katı ve sıvı gıda maddeleri (çay, meşrubat, ayran, gazlı içecekler, gazoz, meyve suyu, kola, pirinç, et, tavuk, sucuk, salam, sosis vs.) nin  resim ve logoları ile örtümüz üzerine size özgü tasarımlar basılarak reklam ve promosyon için size inanılmaz imkanlar sunar.

Ürün Yüzeyi Yağı ve Her Türlü Sıvıyı Emer. Ancak Geçirgen Değildir.

Altı özel bir madde ile kaplandığından serildiği yüzey her zaman tertemiz kalır.

Ekonomik ve Dertsizdir.

Yıkama, ütüleme ve masa örtüsü yenileme dahil tüm masraflarınıza son verir, kısa sürede kendisini amorti eder. Benzer ürünlerden çok daha kaliteli ve çok daha ucuzdur.

Her Zaman Temiz ve Bir O Kadar Güvenlidir.

Anti-bakteriyel üretimi sayesinde tamamıyla hijyeniktir. Sizin ve müşterilerinizin sağlığını en üst düzeyde tutar ve hiç bir şekilde çevreyi negatif yönde etkilemez.

Estetik Tasarıma Sahip ve Yumuşak Dokuludur.

Servis öncesi ve sonrası kullanımı çok pratiktir. Estetik tasarımı sayesinde selülozik ürün farklılığını hissettirmez. Kullanımı sayesinde servis hizmetlerini hızlandırır.

Ürün Yüzeyi Yağı ve Her Türlü Sıvıyı Emer. Ancak Geçirgen Değildir.

Altı özel bir madde ile kaplandığından serildiği yüzey her zaman tertemiz kalır.

Doğa Dostu

Tek Kullanımlık laminasyonlu masa örtümüz KULLAN-AT tarzı ekonomik ve kullanışlıdır.
Kaldı ki; Laminasyon yaptığımız polietilen doğa dostu bio katkılı kısa sürede kağıt ile birlikte doğada kendini yok eden özelliğe sahip bir üründür.

100 cm X 120 cm Masa Örtüsü

10 Adet / Rulo

Koli İçi = 15 RULO

120 cm X 150 cm Masa Örtüsü

10 Adet / Rulo

Koli İçi = 15 RULO

Satın Almak İsterseniz : Buraya TIKLAYINIZ..

Kaynak : Pratikser.com.tr


Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

Facebook'ta Paylaş

Etiketler:, , , , , , , , , ,


Yorum yapın

  • *

En Çok Okunanalar