Odalar İçin Kullanılan Renkler « Dekorasyon | Dekorasyon Haberleri | Ev Dekorasyon | Mobilya
Buradasınız: Ana sayfa - Duvar Renkleri - Odalar İçin Kullanılan Renkler

Odalar İçin Kullanılan Renkler

Sponsor LinkAslında odalarımızı boyadıktan sonra ve karar verdikten sonra eşyalar alınıyor , veya eşyalara göre duvar renk seçenekleri yapılıyor bizlerde renk uyumunu sizler için derledik.

Peki Sizin klasiklerimiz hem beyaz veya krem rengimi ? Bizde bu konuda fikriniz değişebilir. O zamansa buyurun bakalım beraber..

 

 

Yeşil Yağ

Yeşil ve mavinin Bu karışım benim en sevdiğim renklerden biridir ve bu nedenle diğer odalar için bir koridor sağlamak için cesaret örneği, bir oda boyamak ya da için idealdir.

Sarı Renk

Belki yumuşak sarı duvarları boyamak için geleneksel bir sesi, ancak elektrik veya asit nadir değildir. Eğer ışık ve iyi enerji istiyorsanız, gücü ve yaşam bir dokunuş gerektiren odalarda bu renk kullanarak bitmiyor. Çok neşeli!

Kobalt Mavisi

Güçlü renkler duvarlar için farklı renklerde bu listede çok gerisinde değil gibi görünüyor. Ben kobalt mavisi kaçırmayın olabilir Neden, hep boya, şimdi nesneler ve kumaşlarda kullanılan, ancak.

Kahverengi

Brown? Hepimiz deli misin? Evet! Odalar için her şeyi ile geliyor bir renk olduğunu söylemek ve bu yüzdendir ki salonları odası ve kütüphane.

Turuncu

Hiçbir açık pembe ya da turuncu: turuncu şok! İster inanın ister inanmayın, o iyi hisler vermek gibi görünüyor ve bol doğal ışık ortamlarında iyi görünüyor, oldukça kullanılan bir renktir.

Yeşil

Yeşil doğanın rengidir ve sizin duvarlarında sessizce ekleyebilirsiniz. Ama çılgın renkler bahsediyorum, ben senin oda titreşimle parlak yeşil öneriyoruz.

Kırmızı

Tutku da bir duvara yansıtılabilir. Eviniz için yeterli claritos ve güvenli renkler! kırmızı katılın!

Eflatun

Eflatun size güç verir ve her odayı aydınlatan bir renktir. Geleneksel pembe çıkmak veya tanınmış bir ev ortamında kullanmak için bir çocuk odası için de kullanılabilir.

Siyah

Bu gerçekten dengesiz duvar rengi, ancak perspektif ve doğru dekor güzellikleri kalır sağlamak.

çılgın Başka hangi renk odaları boyamak için teklif? Bize söyle!


Like
Like Love Haha Wow Sad Angry
11

Facebook'ta Paylaş


Yorum yapın

  • *

En Çok Okunanalar