Mobilyalarda dijital dönüşüm dönemi « Dekorasyon | Dekorasyon Haberleri | Ev Dekorasyon | Mobilya
Buradasınız: Ana sayfa - 2018 Dekorasyonlari - Mobilyalarda dijital dönüşüm dönemi

Mobilyalarda dijital dönüşüm dönemi

Sponsor LinkTürkiye Mobilya Sanayicileri Derneği Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Doğan, hayatımızın her alanında yer alan teknolojinin son dönemde mobilyalarımıza da dokunduğunu söyledi.

Teknolojinin her yerde olduğu gibi ev dekorasyonunda da varlığını kanıtladığının altını çizen Doğan, evin içinde kablo kargaşasını azaltan ürünlerin çoğaldığını söyledi. Türkiye Mobilya Sanayicileri Derneği (MOSDER) Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Doğan, “Mobilya sektörü modadan ve teknolojiden hızla ilham alıyor. Çoğumuzun evinde kabusumuz olan kablolar, mobilyalarda bulunan özel bölmelere saklanıyor ve bu şekilde evimizin dekorasyon bütünlüğü bozulmuyor. Ayrıca havalimanı, otel lobisi gibi alanlarında talep gören şarj üniteli ve internete bağlı mobilyalar evlerdeki yerini de yavaş yavaş almaya başlıyor” dedi.

TEKNOLOJİK MOBİLYALAR EVLERDEKİ YERİNİ ALMAYA BAŞLADI

Evde kullanım için telefon şarj eden, bluetooth bağlantılı koltuklar üretildiğini aktaran Doğan, “Günümüzde markalar, tüketici talepleri doğrultusuna ürünler geliştiriyor. Bu nedenle cep telefonları ve bilgisayarlarımızı oturduğumuz yerden şarj edebilecek ürünleri piyasada görmeye başladık. Çünkü telefonu şarj edebilen, bluetooth bağlantılı, tablet gözü olan koltuklarda oturmak insanlara konforlu geliyor. Ayrıca sektörün bu yeni pazarın büyüklüğünü görmemesi mümkün değil. Biz MOSDER olarak, mobilyadaki bu teknolojik gelişmenin 5 yıl için de yüzde 20 paya sahip olacağını öngörüyoruz.” diye açıkladı.


Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

Facebook'ta Paylaş


Yorum yapın

  • *

En Çok Okunanalar