Kids Teens Kız Çocuk Odası Modelleri ve fiyatları « Dekorasyon | Dekorasyon Haberleri | Ev Dekorasyon | Mobilya
Buradasınız: Ana sayfa - Bebek & Genç Odası - Kids Teens Kız Çocuk Odası Modelleri ve fiyatları

Kids Teens Kız Çocuk Odası Modelleri ve fiyatları

Sponsor LinkKids Teens kız çocuk odası modelleri ve fiyatları, Kids Teens kız çocuk odası modelleri resimleri

Alfemo Mobilya’nın Üretmiş olduğu ve KİDS TEENS markası ile değerli çocuklarımıza özel seri üretimi ürünlerin tamamını www.kidsandtens.com.tr sitesi üzerinden bulabilirsiniz. Sizler için indirimde fiyatları var mı öncelikle onlara bir bakıyoruz.

Kız Çocukları İçin Üretilmiş Kids Teens Çocuk Odası takımlarından Ballerina yı incelediğimizde ürünün yumuşak bir hatla oluşturulduğunu, doğal ahşap dokusu ve karyola başlıklarında ise desenli kumaşların kullanıldığını söyleyebiliriz Klasik kız çocuk odası takımı sevenler için değişik bir alternatif olacak Kids And Teens Çocuk odası Takımı Ballerina şu anda 1997,40 TL gibi bir fiyatla satışa sunuluyor. Fiyatı diğer markalara göre gayet ucuz diyebiliriz. Bu ürünü BURAYItıklayarakta inceleyebilirsiniz. Aşağıda bir tane görselini ekliyorum inceleyebilirsiniz.

kids-teens-ballerina-çocuk-odası-600x400

İnceleyeceğimiz diğer bir marka ise Color Mix. Bu modelde yalın ve modern çizgilerin yanı sıra fonksiyonellik üst seviyede. Özellikle dar mekanlar için çok pratik çözümler üretiyor. Bu arada adındanda anlaşılacağı üzere bu çocuk odası yatak odası için alalı bulalı ve çocuğunuzun dünyasına ışık tutacak harika kız renklerinden oluştuğunu söylemem gerekiyor. Bu ürünü BURADA inceleyebilirsiniz. Satış fiyatı ise 999. tl rakamda şu anda. Aşağıdan görselini inceleyebilirsiniz. Bir tane resim ekliyorum sizler için.

kids-teens-color-mix-600x400

Sizler için incelediğimiz KİDS AND TEENS Markasına ait diğer çocuk odalarını aşağıdaki galeriden inceleyebilirsiniz. Beğendiğiniz ürün için yukarıdan size vermiş olduğumuz firmanın kurumsal sitesine girebelirsiniz.


Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

Facebook'ta Paylaş

Etiketler:, , , ,


Yorum yapın

  • *

En Çok Okunanalar