Kare şeklindeki küçük yatak odamı nasıl dekor verebilirim ? « Dekorasyon | Dekorasyon Haberleri | Ev Dekorasyon | Mobilya
Buradasınız: Ana sayfa - Yatak Odasi Dekorasyonlari - Kare şeklindeki küçük yatak odamı nasıl dekor verebilirim ?

Kare şeklindeki küçük yatak odamı nasıl dekor verebilirim ?

Sponsor LinkEvdeki odalar içinde imkan dahilinde büyük odayı yatak odası olarak dekore edebileceğimiz gibi odalar elvermediğinde de odalardan yararlanarak yatak odası dekorasyonu yaparız. Yatak odası olarak dekore edeceğimiz oda geniş ve büyük bir oda olabileceği gibi küçük ve kare şeklinde bir oda da olabilir. Küçük ve kare şeklindeki odayı yatak odası olarak dekore edebilmek için.

Yatak odalarında geniş hacimler bulunmadığında, daha estetik ve zarif bir görünüm kazanması açısından yerleştiremediğimiz süs aksesuarlarının yerine farklı dekorlar koyarak yatak odasına görsel hale getirebiliriz. Dekor olarak duvarları kullanabileceğiniz gibi komodin yerine canlı çiçek vazoları kullanarak hem vazo, hem de komodin olarak kullanabilirsiniz. Canlı dekor yerine yatak odanıza canlılık sağlayacak duvar kağıdı seçimleri ile hem daha az yer kaplayan bir dekor oluşturabilir hem de canlı bir yatak odası dekorasyonu yapabilirsiniz. Küçük yatak odalarında yapacağınız dekorasyon ile zarif bir dekorasyon yapmak için önceden plan ve tasarım yapmalısınız. Yapacağınız dekorasyon için yaptığınız plan çerçevesinde hareket etmeli, yatak odanızda boş alanlar oluşturarak hareket etmeniz için rahatlık sağlarsınız. Küçük kare yatak odalarını dekore ederken yatak odası içinde fazla yer kaplamaması için gardıroplar kapı arkasına gömme dolap şeklinde tercih edilmeli ve yatak odası daha fazla daraltılmamalıdır. Böylece küçük yatak odası içinde geniş alan yaratmış olursunuz. Yatak odası dekorasyonlarında fikir edinmek için dekorasyon haberleri yatak odası sayfalarında yer alan yatak odası dekorasyonları incelenerek tarzınıza uygun kişiliğinizi yansıtan bir yatak odası dekorasyonu yapabilirsiniz.


Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

Facebook'ta Paylaş

Etiketler:


Yorum yapın

  • *

En Çok Okunanalar