Bebek Odası Fikirleri « Dekorasyon | Dekorasyon Haberleri | Ev Dekorasyon | Mobilya
Buradasınız: Ana sayfa - Bebek Odası - Bebek Odası Fikirleri

Bebek Odası Fikirleri

Sponsor LinkBebek odası için ne kadar hassas olduğunuzu biliyoruz. Modern Bebek Odası konusunda sizinle aynı pencereden bakıyoruz. Bebeğinizin ilk dünyası olacak odası için dünya trendlerinde oda tasarımı ve imalatı yapıyoruz. İmalat aşamasında kullandığımız malzemeler bebeğinizin sağlığı ön planda tutularak özenle seçilen boya, metal ve ağaçlardan oluşmaktadır. Bebeğiniz için en iyisini istiyorsanız size yardımcı olabiliriz.

BEBEĞİNİZİN UYUDUĞU ORTAM NASIL OLMALIDIR?

Günümüzde annelerin her geçen gün daha çok iş hayatına girmesiyle, çalışmakta olan annelerin bebeklerini gittiği yerlere beraberlerinde götürmeleri ve bebeklerin olur olmaz durumlarda uyuklamaları gibi olumsuz durumlar yaşamaktadırlar. Aslına bakarsanız bu yaklaşımlar, insanın bioritmine ters düşmektedir.

Bebekler mümkün olduğu kadar kendi ortamlarında uyutulmalıdır. Bebeğin her gidilen mekana götürülmesi sonucunda her farklı alana alışabileceği sanılmaktadır. Ancak bu yanlış bir yaklaşımdır ve genellikle aksi bir durum söz konusu olmaktadır. Bu durum gelecekte çocuklar adına negatif etkilere sebep olabilmektedir. Bebeğinizi zaman zaman portatif taşınabilir beşiğinizde uyutun. Bu sayede bebeğinizi eviniz dışında bir yere götürdüğünüzde dahi kendi yatağında uyutmaya azami özen göstermiş olursunuz. Bebek odası takımları için sitemizde bulunan onlarca seçenekleri inceleyebilirsiniz.

Kaynak : cropmobilya.com


Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

Facebook'ta Paylaş

Etiketler:, , , , ,


Yorum yapın

  • *

En Çok Okunanalar